Blokotek

Forum bloga Blokotek.pl


[info] Limity na Bloggerze

Share
avatar
Blokotek
Administrator
Administrator

Poziom ostrzeżeń :
Posty : 308
Punkty : 5344
Reputacja : 29
Data dołączenia : 02/04/2014

[info] Limity na Bloggerze

Pisanie  Blokotek on Pią 11 Kwi 2014 - 14:32

Limity na Bloggerze

Staramy się zapewnić użytkownikom Bloggera sporo przestrzeni na ich twórczość, więc nie ma tu wielu istotnych „limitów”. Jeśli jednak chcesz wiedzieć więcej na temat tego, do czego uprawnia konto Bloggera, przeczytaj poniższe informacje.

Liczba blogów: można mieć do 100 blogów na konto.

Liczba postów: nie ma limitu liczby postów opublikowanych na jednym blogu. Wszystkie zostaną zapisane na Twoim koncie (o ile nie usuniesz ich ręcznie) niezależnie od tego, czy publikujesz archiwa czy nie.

Rozmiar postów: nie ma konkretnego ograniczenia rozmiaru posta, ale bardzo duże posty mogą spowodować, że przekroczysz limit rozmiaru stron. (Zobacz następną pozycję).

Rozmiar stron: rozmiar pojedynczych stron (strony głównej Twojego bloga oraz stron archiwum) nie może przekraczać 1 MB. Ta wartość wystarcza na opublikowanie kilkuset stron tekstu, ale jeśli na stronie głównej bloga zamieszczasz setki postów, możesz mieć problem. Gdy przekroczysz ten limit, zobaczysz komunikat o błędzie „006 Skontaktuj się z pomocą techniczną Bloggera”. Aby obejść ten problem, [You must be registered and logged in to see this link.] na stronie głównej, co przyniesie dodatkową korzyść w postaci jej szybszego ładowania.

Liczba komentarzy: post może mieć dowolną liczbę komentarzy. Tak jak w przypadku postów zarchiwizowanych, jeśli zdecydujesz się ukryć komentarze w swoim blogu, wszystkie wcześniejsze komentarze pozostaną zapisane na Twoim koncie.

Liczba zdjęć: masz do dyspozycji 1 GB miejsca współdzielonego z usługą Picasa Web. Po przejściu do Google+ Twoje zdjęcia będą zapisywane w Zdjęciach Google+, gdzie masz [You must be registered and logged in to see this link.] współdzielonego z Gmailem i Dyskiem.

Rozmiar zdjęć: w przypadku publikowania zdjęć przez usługę Blogger Mobile obowiązuje limit 250 KB na zdjęcie.

Uczestnicy w zespole: zespół jednego bloga może mieć maksymalnie 100 uczestników.

Liczba etykiet: na blog może przypadać do 2000 unikatowych etykiet, a na posta – 20.

Opis bloga: jest ograniczony do 500 znaków i nie może zawierać kodu HTML. Wprowadzenie dodatkowych znaków lub kodu HTML może spowodować przywrócenie poprzedniego ustawienia.

Informacje „O mnie” w profilu: maksymalnie 1200 znaków.

Zainteresowania i ulubione w profilu: do 2000 znaków w każdym polu.
 


 
Uwaga: w przypadku użytkowników nieoferowanej już usługi BlogSpot Plus konfiguracja jest trochę inna. W związku z tym, że te konta obejmowały pełny dostęp do FTP, były ograniczone do 25 lub 100 MB zależnie od typu uaktualnienia. W takich przypadkach zapełnienie przydzielonego miejsca zdjęciami lub innymi plikami może uniemożliwić przesyłanie nowych postów. Aby obejść ten problem, trzeba usunąć nieużywane pliki z konta w celu zwolnienia miejsca.

Źródło:
Kod:
https://support.google.com/blogger/answer/42348?hl=pl&ref_topic=3339303

    Obecny czas to Pon 23 Kwi 2018 - 0:20