Blokotek

Forum bloga Blokotek.pl

Czy istnieje sposób na automatyczne tworzenie obrazkowego spisu treści na blogu?

Share

mapik27

Poziom ostrzeżeń :
Punkty : 3208
Reputacja : 0
Data dołączenia : 10/01/2015

Czy istnieje sposób na automatyczne tworzenie obrazkowego spisu treści na blogu?

Pisanie  mapik27 on Sob 10 Sty 2015 - 22:25

Mam na myśli spis treści, który będzie generowany automatycznie - i będzie zawierał miniaturki z konkretnych postów.
Dla przykładu podaję adres, żeby lepiej wytłumaczyć o co mi chodzi:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Kod:
http://filozofiasmaku.blogspot.com/p/menu-obrazkowy-spis-potraw.html

Ostatnio zmieniony przez Blokotek dnia Wto 13 Sty 2015 - 20:39, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Linki zamieszczamy miedzy znacznikami Code)
Blokotek
Administrator
Administrator

Poziom ostrzeżeń :
Punkty : 4954
Reputacja : 29
Data dołączenia : 02/04/2014

Re: Czy istnieje sposób na automatyczne tworzenie obrazkowego spisu treści na blogu?

Pisanie  Blokotek on Wto 13 Sty 2015 - 20:38

Jest to po prostu forma szablonu, który generuje posty w postaci kafelków. Jest wiele tego typu szablonów. Przejrzyj najlepsze strony z szablonami pod tym linkiem, a na pewno znajdziesz coś dla siebie:

Kod:
http://blokotek.forumpolish.com/t91-strony-z-najlepszymi-darmowymi-szablonami-dla-bloggera

mapik27

Poziom ostrzeżeń :
Punkty : 3208
Reputacja : 0
Data dołączenia : 10/01/2015

Re: Czy istnieje sposób na automatyczne tworzenie obrazkowego spisu treści na blogu?

Pisanie  mapik27 on Wto 13 Sty 2015 - 22:13

Tylko, że mi zależało na umieszczeniu takiego spisu na już istniejącym blogu Sad Nie chce zmieniać szablonu.
Blokotek
Administrator
Administrator

Poziom ostrzeżeń :
Punkty : 4954
Reputacja : 29
Data dołączenia : 02/04/2014

Pisanie  Blokotek on Wto 13 Sty 2015 - 22:16

To poszukaj na naszym blogu posta z instrukcją jak stworzyć kafelkowy układ bloga.

Sponsored content

Pisanie  Sponsored content

Obecny czas to Sro 13 Gru 2017 - 14:00